Biz Kimiz ?

Akduy Group, ticaret hayatına 1990 yılında Akduy Un ismiyle giriş yapmıştır. 42.000m2’lik bir alanda yüksek kapasiteli üretimle birlikte 50.000 ton hammadde stoklama alanı yanında 3.000 ton mamul madde stoklama kapasitesine sahip Akduy ismi, zamanla büyüyen ve devleşen bir şirketler topluluğu haline gelmiştir. Üretimini Irak üzerinde yapan Akduy, 2007 yılında, artan ticari başarısına bağlı olarak ödüller kazanmış bir şirket haline gelmiştir. Ar-Ge çalışmaları ve yatırımlarıyla son teknolojiyi sistemine dahil eden marka, yerli ve yabancı olarak üretimine aldığı buğdayları işleyerek un haline getirmektedir. Daha sonra Akduy Un marka ve güvencesiyle, tüm üretim sertifikalarına sahip bir marka olarak ihracat anlamında tüm dünyaya hizmet vermektedir.

Akduy Group şirketlerinden bir diğeri olan Agromil gıda Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş markanın sloganı gibi kalite ve güven arasındaki köprüyü oluşturuyor. Hem Türkiye hem de dünya genelinde ticarette ataklar yapan Agromil, çalışmaları ve başarılarıyla Türkiye genelinde en çok ihracat yapan ilk 1000 firma arasına girmiştir. Bu da Agromil ve Akduy Group’un ticaretteki güvenilirliğini gösteren bir başka değer olarak gösterilebilmektedir.

Akduy Group isminin bir diğer çalışma alanını ise Hasduy oluşturmaktadır. Edindiği ticaret deneyimi ve yenilikçilik anlayışıyla inşaat sektörüne giren Hasduy, ilk günden beri daima müşteri memnuniyeti odaklı politikalar izlemiştir. Beklenen ve gereksinim duyulan her şeyi Akduy Group güvencesiyle sağlayan Hasduy, hem çevreci hem de kanuni mevzuata uygun çalışmalarla çağın ötesinde projeler sunmaktadır.